Podnieś posiadane kwalifikacje

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Podnieś swoje kompetencje i zapisz się na szkolenia elektryczne

Podnieś posiadane kwalifikacje na wyższy level. Nabądź SEP uprawnienia dzięki naszym specjalistycznym szkoleniom. Prowadzimy je dla elektroenergetyków specjalizujących się w grupie G1 elektrycznej, G2 cieplnej oraz w grupie G3 gazowej. Masz okazję więc uzyskać odpowiednią wiedzę w dziedzinie urządzeń do elektrolizy i elektrotermicznych, przejść szkolenie z działania pomp, turbin parowych i wodnych oraz wymienników ciepła, czy chociażby z instalacji i turbin gazowych. Uprawnienia SEP sprawią, że będziesz mógł eksploatować tego typu mechanizmy w swojej pracy.

Korzyści więc jest dużo. Zastanawiasz się jednak, jak wyglądają nasze profesjonalne szkolenia SEP? Przede wszystkim błyskawicznie, ponieważ trwają one zaledwie 4 h. Nie znaczy to jednak, iż wiedza przekazywana jest pobieżnie. Prowadzeniem zajęć zajmują się bowiem doświadczeni trenerzy, którzy w prosty sposób tłumaczą daną tematykę, posługując się przy tym rzeczowymi prezentacjami. Ustny egzamin następuje zaraz po przeprowadzonym szkoleniu. Nie martw się jednak, że jest to zbyt ekspresowe tempo. Szkolenia SEP obejmują wszystkie tematy, o które może zapytać cię komisja, a w utrwaleniu informacji pomocne będą otrzymane od nauczyciela notatki. Będziesz dzięki temu całkowicie spokojny. A jak egzamin ustny będziesz już miał za sobą, nie trać czasu. Ureguluj od razu koszty, a uprawnienia SEP będziesz mógł odebrać w ciągu jednego dnia. Jeśli chodzi o inne formalne kwestie, pamiętaj jedynie, żeby wziąć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający twoją tożsamość.

Z jakich powodów opłaca rejestrować się na kursy SEP? Przede wszystkim z tego względu, że wydajesz się z nimi atrakcyjniejszy dla klienta i firm. Masz zaświadczenie o swojej wiedzy i umiejętnościach czarno na białym. Poza tym poświęcasz tylko jeden dzień, aby zdobyć uprawnienia SEP. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich, które stworzyło tę ofertę, stworzyło ponad dwadzieścia punktów w całej Polsce, w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Gliwice czy Olsztyn. Przemyśl także możliwość wybrania oferty indywidualnej. Nasza kadra specjalistów jest w stanie dotrzeć do twojej firmy lub innego wyznaczonego miejsca i zorganizować zamknięte szkolenia SEP. Stowarzyszenie bez problemów dopasowuje się do próśb swoich klientów, dzięki czemu zdobyło już ich szerokie grono. I ty zdobądź miano profesjonalnie przeszkolonego elektroenetrgetyka.

Jeżeli nurtują cię jeszcze jakieś pytania, zachęcamy do http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ kontaktu. Z przyjemnością na nie odpowiemy. Jesteśmy do dyspozycji przez siedem dni w tygodniu.