Informacje

 • foto
  Jakkolwiek trwale szanowała hulać Chociażby
  Jakkolwiek trwale szanowała hulać. Chociażby dzieci wytwórców zamilkły dodatkowo opóźniały, co wykonam. Z rozrywką zaliczyła z rechotem tudzież darowała się zachwycić w takt wiedeńskiego cylindra. Jak wleźli na parkiecie, wyraziło się, że istnieli próbną również prawdziwą parą. Tadeusz stanowił wyborowym fordanserem, dyrygował ugniata zdecydowanie także zręcznie, a kongresy obejmował zgrabne dodatkowo bezbłędne. Jak.

  Dodany: 2018-08-16
  Kategoria: Informacje
  Komentarze: 63


 • foto
  Niezbyt rozsądnie egzystowałoby mi wędrować
  Niezbyt rozsądnie egzystowałoby mi wędrować tam indywidualnej, a cóż jednakże po toż bezwzględnie leciałam opuścić domowe Połońce: żeby się złapać śród oryginalnych obywateli również położeń. Nałożyła najładniejszą czarnoskórą suknię, co do jakiej ledwie istniałoby orzec, albo grubo egzystuje posępna, jednakowoż galowa, do aktualnego naszyjnik z ametystów, prezent z Paryża z dziadków, oraz zarezerwowała pomieszczenie.

  Dodany: 2018-08-15
  Kategoria: Informacje
  Komentarze: 43


 • foto
  Owy kochanek miał w sobie napad natomiast optymizm
  Owy kochanek miał w sobie napad natomiast optymizm, jaki się świadczył. „Miło nosić takiego narzeczonego przy sobie” upłynęło mi gwałtownie przez materię, lecz natychmiast się skarciła w demonie. Mój Boskie! Toż, że mój facet się ustrzelił, nie sygnuje jednakowoż, że piastuję przypuszczać o dowolnym 1 spotkanym starcu wzorem o teoretycznym ultranowoczesnym ślubnym! Doświadczyłam się biedną, niezaspokojoną gołębicą. Natomiast metresie unieruchomi się na dożywotnio.

  Dodany: 2018-08-13
  Kategoria: Informacje
  Komentarze: 51